Hakkımızda

Günümüz gelişen teknolojisinin aydınlatma alanında başında gelen LED'ler hayatımızın her alanında yer alıyor. LED aydınlatma ekipmanları; düşük güç tüketimi, yüksek aydınlatma performansı, düşük ısı ve anında tepki veren ışık şiddeti ile aydınlatma alanında açık ara öne çıkmaktadır.

LED'leri sadece bir aydınlatma elemanı olarak tanımlamak belki çok basit olabilir, zira elektronik aletlerin ve pek çok sektörün şekil ve tasarımına yön vermekle işe başlamıştır. Getirdiği şekilsel değişikliklerin yanı sıra son derece uzun ömürlü, darbe direnci yüksektir ve oldukça düşük enerji tüketimine sahiptir.

LED’lerin gelişiminde, daha kompakt şekiller, daha yüksek bir ışık akışı ve daha iyi ışık etkinliğinin yanı sıra daha ekonomik bir üretim süreci üzerinde durulmaktadır. 50,000 saatlik ortalama ömrü ile LED’ler uzun çalışma süreleri için uygundur.

Araç üstü ekipmanlarda aydınlatma elemanı olarak kullanılan LED'ler artık akkor ampüllerin yerlerini alıyor. Bu sayede hem daha iyi bir aydınlatma, hem daha estetik bir görünüm, hem de uzun çalışma ömrü ile LED'ler geleceğin teknolojisini araçlara taşıyor.

3E LED olarak size ulaştırdığımız profesyonel ürünler ile araçlarınız daha profesyonel ve daha dinamik bir yapıya kavuşuyor. Ürün gamımızdaki LED'ler stoklarımızda hazır olup, daha detaylı projeleriniz için çok çeşitli alternatifler sunabilmekteyiz.